Súprava so širokými manžetami Kód produktu: 9323
Kód: 20741-U 20983-U 20984-U 20746-U 20982-U 20979-U 28169-U 20743-U 2779/UNI 21514-U 29516-U 23859-U 28170-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám súpravu blúzky a nohavíc. Blúzka a nohavice majú široké manžety. Nohavice majú vrecká a zaväzovanie v páse. Súprava je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Univerzálna veľkosť je vhodná pre ženy vo veľkostiach S, M alebo L.
VYROBENÉ V TURECKU
Zloženie materiálu:
90% bavlna,
10% elastan
Rozmery blúzky:
Šírka v pazuche: 50 cm
Celková dĺžka: 53 cm
Dĺžka rukáva: 50 cm
Šírka lemu: 26 cm / natiahnutý: 50 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka pása: 30 cm / natiahnutý: 45 cm
Dĺžka vnútorného švu od rozkroku: 68 cm
Celková dĺžka: 95 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Dĺžka blúzky: | 53 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 50 cm |
| Šírka pása: | 30 cm, 45 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 95 cm |
| Dĺžka od kroku: | 68 cm |
| Šírka podpazušia: | 50 cm |
5,0
1 hodnotenie
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
5
NB
Nikola Brezovská
Krásna súprava sedí perfektne 😍
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




