Súprava s potlačou Yourself čierna+šedá Kód produktu: 65456
Kód: 16477-U 16478-U 17514-U 18251-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám súpravu mikiny a nohavíc. Mikina má nápis „Yourself“ (Sám/Sama). Nohavice majú vrecká. Nohavice majú aj potlač. Súprava je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Univerzálna veľkosť je vhodná pre ženy vo veľkostiach S, M alebo XL.
Zloženie materiálu:
90 % bavlna, 10 % elastan
Rozmery mikiny:
Šírka v podpazuší: 46 cm
Celková dĺžka: 63 cm
Dĺžka rukáva od ramena: 59 cm
Dĺžka rukáva od podpazušia: 45 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka pása: 28 cm / v roztiahnutom stave: 38 cm
Celková dĺžka: 96 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 71 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 45 cm |
| Šírka pása: | 28 cm, 38 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 96 cm |
| Dĺžka od kroku: | 71 cm |
| Rukáv dĺžka od ramena: | 59 cm |
| Šírka podpazušia: | 46 cm [slo] |
| Dĺžka mikiny: | 63 cm |
| Rukáv dĺžka: | Dlho |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




