Súprava s oversize blúzkou Kód produktu: 9328
Kód: 21043-U 21046-U 21045-U 21044-U 21049-U 21175-U 21141-U 21194-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám súpravu blúzky a nohavíc. Táto nadrozmerná blúzka má predný rozparok. Súprava je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Univerzálna veľkosť a je vhodná pre ženy vo veľkostiach S, M alebo L.
VYROBENÉ V TURECKU
Zloženie materiálu:
90% bavlna, 10% elastan
Rozmery blúzky:
Šírka v pazuche: 68 cm
Celková dĺžka vpredu: 58 cm / vzadu: 68 cm
Dĺžka rukáva: 37 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka pása: 29 cm / v roztiahnutom stave: 44 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 71 cm
Celková dĺžka: 95 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Dĺžka blúzky: | 58 cm, 68 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 37 cm |
| Šírka pása: | 29 cm, 44 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 95 cm |
| Dĺžka od kroku: | 71 cm |
| Šírka podpazušia: | 68 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




