Súprava s farebnými pruhmi Kód produktu: 8877
Kód: 12242-U 12243-U 12245-U 13593-U 14786-U 14787-U 18874-U 18875-U 19983-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám sadu mikiny a nohavíc s farebnými pruhmi. Sada je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Univerzálna veľkosť, vhodná pre ženy vo veľkostiach S, M alebo L.
Zloženie materiálu:
90% bavlna, 10% elastan
Rozmery mikiny:
Šírka v pazuche: 49 cm
Celková dĺžka: 62 cm
Dĺžka rukáva od ramena: 46 cm
Dĺžka rukáva od pazuchy: 31 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka pása: 36/47 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 73 cm
Celková dĺžka: 97 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Šírka podpazušia: | 58 cm |
| Rukáv dĺžka: | 3/4, Dlho |
| Celková dĺžka: | 62 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 97 cm |
| Dĺžka od kroku: | 73 cm |
| Šírka pása: | 36 cm, 47 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




