Súprava Punto Milano Winter mikinové + nohavice Kód produktu: 6171H
Kód: 29771-U 29772-U 29765-U 29764-U 29763-U 29766-U 34498-U 29773-U Zvoľte variantPodrobný popis
Zimná súprava Punto Milano, pozostávajúca z mikiny a nohavíc, je ideálnou voľbou na chladnejšie dni, kombinuje štýl a pohodlie. Vyrobené z kvalitného materiálu Punto Milano zaisťuje teplo a pohodlie po celý deň. Mikina sa vyznačuje klasickým strihom, ktorý sa perfektne hodí k rôznym štýlom a nohavice zaisťujú výborný strih a voľnosť pohybu. Táto súprava je dokonalým riešením na bežné výlety, relaxačné víkendy alebo stretnutia s priateľmi, pričom ponúka eleganciu a pohodlie v jednom. Veľkosť je univerzálna a sedí ženám, ktoré nosia veľkosť S, M alebo L.
TALIANSKÁ VÝROBA
Materiálové zloženie:
- 65% viskóza,
- 30% nylon,
- 5% Elastan.
Rozmery uvedené nižšie sú merané plošne +/- 1 cm
Ak chcete získať rozmer obvodu, vynásobte šírku 2
Rozmery mikiny:
- Šírka pod pazuchami: 70 cm
- Celková dĺžka: 64 cm
- Dĺžka rukáva od podpazušia: 35 cm
Rozmery nohavíc:
- Šírka v páse: 33 cm/po natiahnutí: 53 cm
- Celková dĺžka: 94 cm
- Šírka nohavíc od rozkroku: 60 cm
- Šírka bokov: 55 cm
Pred čistením oblečenia si vždy prečítajte pokyny na pranie na vnútornej etikete.
- Prať pri maximálnej teplote 30°C,
- žehliť pri maximálnej teplote 110°C,
- Nedá sa bieliť a chlórovať,
- Suché čistenie v benzíne,
- Nie v sušičke.





Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Šírka podpazušia: | 71 cm |
| Dĺžka mikiny: | 64 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 35 cm |
| Dĺžka od kroku: | 60 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 94 cm |
| Šírka bokov: | 55 cm |
| Šírka pása: | 33 cm, 53 cm |
| Novinka: | Novinka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




