Súprava Baggy Kód produktu: 8944
Kód: 12982-U 12976-U 12981-U 12977-U 12978-U 17849-U 13348-U 20183-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám sadu mikiny s kapucňou a vrecovitých nohavíc. Sada je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Veľkosť je univerzálna a bude sedieť ženám, ktoré nosia veľkosti S, M alebo L.
Zloženie materiálu:
90% bavlna, 10% elastan
Rozmery mikiny:
Šírka v podpazuší: 56 cm
Celková dĺžka (vpredu): 65 cm / vzadu: 87 cm
Dĺžka rukáva od ramena: 58 cm
Dĺžka rukáva od podpazušia: 45 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka v páse: 39 cm / v roztiahnutom stave: 45 cm
Celková dĺžka: 105 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 58 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Šírka pása: | 39 cm, 45 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 105 cm |
| Dĺžka od kroku: | 58 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 45 cm |
| Rukáv dĺžka od ramena: | 55 cm |
| Šírka podpazušia: | 56 cm |
| Dĺžka mikiny: | 65 cm, 87 cm |
| Rukáv dĺžka: | Dlho |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




