Športová súprava s pruhmi Kód produktu: 67064
Kód: 17426-U 17421-U 17423-U 20034-U 18720-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám sadu mikiny a nohavíc. Sada má bočné pruhy. Mikina má vrecká a kapucňu. Nohavice majú vrecká. Sada je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Veľkosť je univerzálna a je vhodná pre ženy, ktoré nosia veľkosti S, M alebo L.
VYROBENÉ V TURECKU
Zloženie materiálu:
90% bavlna,
10% elastan
Rozmery mikiny:
Šírka pod pazuchou: 54 cm
Celková dĺžka: 63 cm
Dĺžka rukáva od pazuchy: 46 cm
Dĺžka rukáva od ramena: 68 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka pása: 30 cm / v roztiahnutom stave: 43 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 68 cm
Celková dĺžka: 91 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Dĺžka mikiny: | 63 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 91 cm |
| Dĺžka od kroku: | 68 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 46 cm |
| Rukáv dĺžka od ramena: | 68 cm |
| Šírka podpazušia: | 38 cm |
| Šírka pása: | 43 cm, 30 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




