Športová súprava s kapucňou Kód produktu: 9337
Kód: 21197-U 21200-U 21201-U 21646-U 21204-U 21203-U 21199-U 21198-U 21202-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám súpravu mikiny a nohavíc. Mikina je hladká a bez potlače. Nohavice majú vrecká a v páse sú na sťahovanie. Súprava je vyrobená z vysoko kvalitnej látky. Univerzálna veľkosť je vhodná pre ženy vo veľkostiach S, M alebo L.
VYROBENÉ V TURECKU
Zloženie materiálu: 90% bavlna, 10% elastan
Rozmery mikiny:
Šírka v pazuche: 60 cm
Celková dĺžka: 61 cm
Dĺžka rukáva od pazuchy: 38 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka pása: 32 cm / v roztiahnutom stave: 46 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 63 cm
Celková dĺžka: 91 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Dĺžka mikiny: | 61 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 38 cm |
| Šírka pása: | 32 cm, 48 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 91 cm |
| Dĺžka od kroku: | 63 cm |
| Šírka podpazušia: | 60 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




