Set 2-dielna mikina + nohavice Kód produktu: 9456
Kód: 24941-U 24938-U 24942-U 24939-U 24945-U 24940-U 24944-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám dvojdielny set. Set pozostáva z mikiny a nohavíc. Mikina je nadrozmerná, hladká, bez potlače. Nohavice majú vrecká a zaväzovanie v páse. Set je vyrobený z kvalitného materiálu. Veľkosť je univerzálna a bude sedieť ženám vo veľkostiach S alebo M.
VYROBENÉ V TURECKU
Zloženie materiálu:
90% Bavlna,
10% Elastan
Rozmery mikiny:
Šírka pod pazuchou: 69 cm
Celková dĺžka vpredu: 50 cm / vzadu: 57 cm
Dĺžka rukáva od pazuchy: 41 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka pásu: 34 cm / v roztiahnutom stave: 50 cm
Celková dĺžka: 97 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 70 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Dĺžka mikiny: | 50 cm |
| Šírka podpazušia: | 69 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 41 cm |
| Šírka pása: | 34 cm, 50 cm |
| Dĺžka od kroku: | 70 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 97 cm |
| Novinka: | Novinka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




