Sada Addie mikina s dlhšou stranou + tepláky Kód produktu: 9365
Kód: 21747-U 21748-U 21746-U 21750-U 21749-U 21751-U 21752-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme vám súpravu mikiny a nohavíc. Mikina má zips na dlhšej strane a kapucňu. Nohavice majú vrecká. Súprava je vyrobená z kvalitného materiálu. Veľkosť je univerzálna a bude sedieť ženám vo veľkostiach S, M alebo L.
VYROBENÉ V TURECKU
Zloženie materiálu:
90% Bavlna,
10% Elastan
Rozmery mikiny:
Šírka pod pazuchou: 54 cm
Celková dĺžka: 49 cm / 96 cm
Dĺžka rukáva od pazuchy: 50 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka pása: 30 cm / v roztiahnutom stave: 48 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 73 cm
Celková dĺžka: 100 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Dĺžka mikiny: | 49 cm, 96 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 50 cm |
| Novinka: | Novinka |
| Šírka pása: | 30 cm, 48 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 100 cm |
| Dĺžka od kroku: | 73 cm |
| Šírka podpazušia: | 54 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




