Prima tepláková súprava Kód produktu: 7065P
Kód: 30128-U 30130-U 30138-U 31211-U 30131-U 38027-U 31481-U 30139-U 33163-U 31279-U 31277-U 31324-U 38025-U 34048-U 30135-U 30951-U 30132-U 31323-U 31280-U 30787-U 34046-U 30140-U 31128-U 38026-U 32156-U 33162-U 34051-U 30708-U 31278-U 36883-U 34508-U 36882-U 34049-U 30785-U 34047-U 32388-U Zvoľte variantPodrobný popis
Viskózová súprava pozostávajúca z mikiny a nohavíc je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a eleganciu. Vyrobené z mäkkej priedušnej viskózy, zaisťuje komfort nosenia po celý deň, dokonale sa prispôsobí postave. Mikina má voľný ležérny strih, nohavice majú elastický pás, ktorý zaručuje pohodlie a voľnosť pohybu. Táto súprava je ideálna ako na každodenné nosenie, tak aj na neformálnejšie príležitosti, pričom kombinuje štýlový vzhľad a funkčnosť. Veľkosť je univerzálna a sedí ženám, ktoré nosia veľkosť S, M alebo L.
TALIANSKÁ VÝROBA
Materiálové zloženie:
- 95% Viskóza,
- 5% Elastan.
Rozmery uvedené nižšie sú merané plošne +/- 1 cm
Ak chcete získať rozmer obvodu, vynásobte šírku 2
Rozmery mikiny:
- Šírka pod pazuchami: 62 cm
- Celková dĺžka vpredu: 62 cm/vzadu: 68 cm
- Dĺžka rukáva od podpazušia: 42 cm
Rozmery nohavíc:
- Šírka v páse: 33 cm/po natiahnutí: 51 cm
- Celková dĺžka: 92 cm
- Šírka nohavíc od rozkroku: 64 cm
- Šírka bokov: 51 cm
Pred čistením oblečenia si vždy prečítajte pokyny na pranie na vnútornej etikete.
- Prať pri maximálnej teplote 30°C,
- žehliť pri maximálnej teplote 110°C,
- Nedá sa bieliť a chlórovať,
- Suché čistenie v benzíne,
- Nie v sušičke.





Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Šírka podpazušia: | 62 cm |
| Dĺžka mikiny: | 68 cm, 62 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 42 cm |
| Dĺžka od kroku: | 64 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 92 cm |
| Šírka bokov: | 51 cm |
| Šírka pása: | 33 cm, 51 cm |
| Novinka: | Novinka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




