Dámsky komplet z pruhovanej viskózy s dlhým rukávom a legínami Kód produktu: ART0333
Kód: 36027-U 36022-U 36034-U 36032-U 37885-U 36031-U 36030-U 37887-U 36029-U 36028-U 37888-U 37889-U 36033-U Zvoľte variantPodrobný popis
Stavte na pohodlie a štýl v najlepšom talianskom vydaní! Tento dámsky komplet pozostávajúci z prúžkovanej blúzky s dlhým rukávom a priliehavých legín je vynikajúca voľba na každý deň, na prechádzku alebo relaxáciu doma. Vyrobený z mäkkej, elastickej viskózy, dokonale sa prispôsobuje postave a zabezpečuje plný komfort nosenia.
Blúzka so subtílnym nariasením po stranách a priliehavý strih legín krásne zvýrazňujú ženskú postavu. Minimalistický strih zabezpečuje, že komplet sa skvele kombinuje s inými kúskami, a zároveň vyzerá štýlovo aj sám o sebe.
Veľkosť je univerzálna a vhodná pre S, M alebo L (Prsia: cca 62 – 84 cm)
Vlastnosti produktu:
- Priliehavý strih
- Elastický prúžkovaný materiál
- Blúzka s dlhým rukávom a nariasením
- Legíny s vysokým pásom
- Vysoký komfort nosenia
- Ideálne na každý deň
- Talianska výroba
Zloženie materiálu:
- 95% Viskóza
- 5% Elastan
Rozmery:
Rozmery sú merané na plocho ±1 cm (šírku násobte ×2)
Blúzka:
- Šírka pod pazuchami: 31–42 cm (Prsia: 62–84 cm)
- Celková dĺžka: 51 cm
- Dĺžka rukáva od pazuchy: 48 cm
- Dĺžka rukáva od ramena: 60 cm
Nohavice:
- Šírka v páse: 30–46 cm
- Šírka v bokoch: 36–52 cm
- Dĺžka od rozkroku: 65 cm
- Celková dĺžka: 88 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 48 cm |
| Rukáv dĺžka od ramena: | 60 cm |
| Dĺžka blúzky: | 51 cm |
| Šírka podpazušia: | 31 cm, 42 cm |
| Šírka pása: | 30 cm, 46 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 88 cm |
| Dĺžka od kroku: | 65 cm |
| Šírka bokov: | 36 cm, 52 cm |
| Novinka: | Novinka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




