Dámska súprava Dream mikina + legíny svetlo ružová Kód produktu: 9454
Kód: 24880-UPodrobný popis
Súprava tureckej mikiny a legín je perfektnou voľbou pre tie, ktoré hľadajú štýlový a pohodlný outfit. Táto kombinácia ponúka módny vzhľad aj pohodlie. Mikina je skvelým riešením pre tie, ktoré chcú do svojho šatníka vniesť nádych originality. Rebrované legíny sú perfektným doplnkom k mikine. Vďaka elastickému materiálu a priliehavému strihu poskytujú pohodlie a slobodu pohybu. Tieto legíny dokonale lichotia postave a dodávajú ženskú eleganciu a sebavedomie. Súprava tureckej mikiny a legín je skvelou voľbou na každodenné nosenie. Ak hľadáte moderný a pohodlný outfit, ktorý vám umožní vyniknúť z davu, súprava mikiny a legín je perfektnou voľbou. Budete nielen skvele vyzerať, ale aj sa budete cítiť pohodlne po celý deň. Veľkosť je univerzálna a bude sedieť ženám vo veľkostiach S, M alebo L.
VYROBENÉ V TURECKU
Zloženie materiálu:
90 % bavlna,
10 % elastan
Uvedené miery sú merané v plochom stave, +/- 1 cm.
Na získanie obvodu vynásobte šírku číslom 2.
Rozmery mikiny:
Šírka pod pazuchami: 62 cm
Celková dĺžka: 66 cm
Dĺžka rukáva od pazuchy: 41 cm
Rozmery legín:
Šírka pásu: 28 cm / v natiahnutom stave: 39 cm
Vnútorný šev od rozkroku: 66 cm
Celková dĺžka: 94 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komplety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Šírka podpazušia: | 62 cm |
| Celková dĺžka: | 66 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 41 cm |
| Celková dĺžka nohavíc: | 94 cm |
| Dĺžka od kroku: | 66 cm |
| Šírka pása: | 28 cm, 45 cm |
| Novinka: | Novinka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




