Dámska semišová bunda s leopardím vzorom a strapcami fango Kód produktu: ART0226
Kód: 34821-U 34818-U 34822-U 34819-U Zvoľte variantPodrobný popis
Dámska semišová bunda s leopardím vzorom a strapcami je ideálnym návrhom pre ženy, ktoré sa radi odlišujú štýlovým, odvážnym vzhľadom. Pôsobivý leopardí vzor skombinovaný s dlhými strapcami vytvára jedinečný boho charakter s nádychom rockovej atmosféry.
Bunda sa skvele hodí ako k džínsom a čižmám, tak aj do festivalových outfitov. Mierne oversize strih zaručuje pohodlie pri nosení, a semišová tkanina dodáva celku eleganciu a originalitu.
Veľkosť bude vhodná pre dámy nosiace oblečenie v rozsahu S, M, L alebo XL
Vlastnosti produktu:
-
Módny leopardí vzor
-
Semišová tkanina príjemná na dotyk
-
Pôsobivé dlhé strapce
-
Strih ideálny na boho a rockové outfity
-
Výroba v Taliansku
Rozmery:
Rozmery uvedené nižšie sú merané na plocho +/- 1 cm
Na získanie obvodu šírku násobíme 2
-
Šírka pod pazuchami: 52 cm – Hrudník od cca 100 cm do 104 cm
-
Celková dĺžka: 50 cm
-
Dĺžka rukáva od pazuchy: 46 cm
-
Dĺžka rukáva od ramena: 54 cm
Zloženie materiálu:
-
95% Viskóza
-
5% Elastan
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kardigán |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Celková dĺžka: | 50 cm |
| Rukáv dĺžka od podpazušia: | 46 cm |
| Rukáv dĺžka od ramena: | 54 cm |
| Šírka podpazušia: | 52 cm |
| Rukáv dĺžka: | Dlho |
| Novinka: | Novinka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




